«Схеми» розповіли про таємну власність соратника Порошенка

фото: kievvlast.com.ua

Журналісти програми «Схеми» провели власне розслідування стосовно політичної діяльності та майна Олександра Грановського.

У новому випуску «Схем» стверджується, що Грановський є «ад’ютантом Петра Порошенка» по справах, які не завжди мають відношення ні до депутатської роботи, ні до інтересів держави.

Протягом останніх двох років журналісти програми спостерігали за тим, як депутат користується десятком різних елітних автомобілів, які не задекларовані ані в його власності, ані в користуванні.

Таку ж ситуацію «Схеми» помітили і з нерухомістю: у декларації Грановський вказав тільки квартиру, але під час журналістського розслідування стало відомо, що частину часу він живе в будинку в селищі Козин.

Протягом двох років кореспондент програми «Схеми» фіксував, як Грановський їздить в Генеральну прокуратуру, СБУ, Міністерство внутрішніх справ, Національний банк, зустрічається з представниками судової влади. Цікаво і те, що всі ці візити депутат наносив ввечері або вночі.

Встановлено, що весь елітний автопарк і нерухомість Грановського зареєстрована на інших осіб. Всі вони з найближчого оточення депутата.

Журналісти відмітили, що притягнути депутата до відповідальності за неправдиве декларування непросто через лазівки в законодавстві: дуже часто автомобілі і нерухомість не вносяться до декларації на підставі того, що ними не користувалися в останній день декларування.

Юристи з «Центру протидії корупції» також прокоментували журналістське розслідування: вони вважають, що зараз може йти мова про порушення інших статей Кримінального кодексу.

Нагадаємо, що Олександр Грановський декларував отримання лише депутатської зарплати і відсутність в нього власного бізнесу, але відомо, що з 2015 року він  вписує в декларацію великі суми готівки у валюті.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*