Чому крах танкера Delfi біля Одеси пов’язано з контрабандними схемами та Порошенко

Nv.ua

Новинне агентство «Страна» посилаючись на інформоване джерело на одеській митниці повідомило, що малий танкер Delfi, який днями кілька годин терпів лихо в Одеській затоці, найімовірніше був частиною контрабандної схеми. За словами джерела, тільки цим можна пояснити дивну поведінку екіпажу танкера, який не подавав сигнал SOS та під час евакуації «забув» забрати бортовий журнал.

З’ясувалося, що судно стояло в морі з простроченою реєстрацією. За словами джерела, це лише підтверджує той факт, що танкер Delfi замість того, аби зайти в порт, перебував поза територіальними водами України й працював у якості «чорного бункерувальника», заправляючи інші судна контрабандним паливом. Викликає підозру й те, що на борту знаходилися всього три людини, хоча для такого танкера передбачається мінімум п’ять осіб.

Як зазначив співрозмовник агентства, згідно з чинними нормами капітан не зобов’язаний звітувати з приводу того, де він заправив судно. У зв’язку з цим судновласникам вигідніше скористатися послугами «чорних бункерувальників», ніж платити мито. Цікаво те, що прикордонники не мають права перевіряти танкери, що знаходяться поза територіальними водами.

Nv.ua

Співробітник митниці розповів, що в контрабандній схемі, де таких танкерів як Delfi налічується десятки, замішані енергетичні митниці, люди Порошенко, а також силові структури, які отримують відкати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*