У Республіці Сербській мають намір продовжити боротьбу за визнання державності

фото: kassioun.org

Президент Республіки Сербської (входить до складу Боснії і Герцеговини) Мілорад Додік заявив про наміри домогтися від Європи рівних прав з Косово. Він зазначив, що в разі вступу Косово до ООН та низки інших міжнародних організації, Республіка Сербська буде вимагати того ж. Це стане першим кроком на шляху до встановлення державного статусу.
На думку Додіка, рішення Великобританії, згідно з яким питання Косово знято з порядку денного на Раді Безпеки ООН, свідчить про політику подвійних стандартів. У Лондоні визнали ситуацію задовільною, тому вона не вимагає додаткової дискусії. Цим рішенням, як зазначив Додік, Сполучене Королівство вкотре продемонструвало своє зневажливе ставлення до сербів. Він заявив про те, що в разі, якщо Косово отримає дозвіл мати власне представництво в ООН, то Захід буде змушений надати таке ж право Республіці Сербській.
Додік нагадав про те, що в Республіці Сербській все ще діє резолюція, згідно з якою в разі встановлення нової міжнародної практики визнання права на самовизначення, Республіка має намір вимагати визнання своєї державності.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*