Принцеси Великобританії розповіли про ставлення до критики на свою адресу

фото: vg-images.condecdn.net

Принцеси Беатріс і Євгенія в новому інтерв’ю британському Vogue розповіли про своє повсякденне життя, уваги з боку суспільства та критику в соціальних мережах. Дівчата є двоюрідними сестрами принців Гаррі та Вільяма, але навіть це не зупиняє хейтерів від негативних коментарів на їхню адресу. Увагу інтернет-користувачів, перш за все, зосереджено на стилі принцес.
У мережі не раз з’являлися коментарі з приводу того, що принцеси Беатріс і Євгенія одягаються без смаку. Їх наряди називають безглуздими, екстравагантними, такими, що не пасують членам королівської сім’ї. В інтерв’ю Беатріс і Євгенія поділилися тим, які почуття викликають в них подібні коментарі на свою адресу. Принцеси виявилися настільки чутливими і не сприйнятливими до критики, що кожен неприємний відгук викликає в них сльози.
Євгенія розповіла про один з таких випадків, який стався на вечірці в Букінгемському палаці. Перед виходом її сестра прочитала критичну статтю про себе і не могла зупинити сльози. Євгенії знадобилося кілька хвилин, щоб заспокоїти Беатріс і тільки після цього вони приєдналися до вечірки.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*