У Франції пройшла зустріч Макрона і Мей

фото: im.haberturk.com

Зарубіжні ЗМІ повідомили, що в п’ятницю лідер Франції Еммануель Макрон приїхав у Форт Брегансон (Вар), де провів зустріч з главою британського уряду Терезою Мей.
Макрон повідомив, що після переговорів, він зі своєю сім’єю має намір залишитися в літній резиденції на період відпустки. Він заявив, що у нього починається двотижнева відпустка зі своєю сім’єю, де він хоче побути далеко від міської метушні і президентських обов’язків, він також зможе насолоджуватися видом і басейном разом зі своєю родиною.
Кореспонденти розповіли, що предметом бесіди, в основному, став Брексіт, адже переговорний процес по цій темі все ще залишається хитким. Крім того, у Британії вважають, що позиція Франції дуже принципова.
Оскільки на самій зустрічі представники преси не були присутні, то більш детальної інформації поки немає.
Відомо лише, що зустріч розпочалася з церемонії фото і відео зйомки, після відбулася сама бесіда, а ввечері пройшла вечеря подружжя Макрона і Мей.
Нагадаємо, що раніше голова британського МЗС Джеремі Хант повідомив, що ймовірність виходу Великобританії з ЄС без угоди дуже велика. Він заявив, що вже до кінця поточного року Британія повинна прийняти рішення щодо подальших відносин з Євросоюзом, але зараз Британія рухається до того, щоб вийти з ЄС без угоди. Міністр вважає, що такий жорсткий вихід з ЄС неодмінно відіб’ється на їхніх подальших стосунках, причому на тривалий час. Він підкреслив, що якщо Європейська комісія не відійде від своєї позиції в переговорному процесі, то ймовірність жорсткого виходу Британії з ЄС буде щодня зростати.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*