Представники «Слуги народу» пропонують ввести обмеження на перепродаж землі на 7 років

Marketingmix.com.ua

Нардеп від партії «Слуга народу» Микола Тищенко у ході прес-конференції представив поправки, підготовлені парламентаріями політсили Володимира Зеленського, до проекту закону No2178-10. У поправках йдеться про введення обмеження на перепродаж землі терміном на 7 років та інших аспектах даного питання.

Відповідно до слів народного депутата, придбання землі буде здійснюватися усвідомлено тими людьми, які будуть працювати на ній, якщо заборонити перепродувати землю протягом семи років після її придбання. Також парламентарій виступив з пропозицією обов’язкової перевірки походження коштів на покупку землі.

Павло Халімон зазначив, що у даній ініціативі йдеться про те, що необхідно перевести платежі придбання землі у безготівкову форму. Разом з тим представник політичної сили зазначив, що у проекті закону не потрібно змінювати обсяг концентрації землі, адже занадто низькі вимоги до концентрації можуть сприяти створенню тіньових схем. Однак замість обмежень на перепродаж Халімон вважає більш раціональним встановити податкові ставки, через які перепродаж стане невигідним з економічної точки зору.

Marketingmix.com.ua

Відзначається, що у процесі прес-конференції також виступив Анатолій Остапенко, який вказав на необхідність обмеження на законодавчому рівні зміни статусу земель сільськогосподарського призначення, оскільки вона повинна використовуватися лише у цільовому призначенні.

Остапенко заявив, що земля повинна оброблятися аграріями, а не використовуватися забудовниками.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*