Партія Медведчука зливається з партією Порошенка

Twnews.com.ua

27 листопада в Харкові відбулося призначення екс-голови Адміністрації президента Петра Порошенка Ігоря Райніна на посаду голови харківської регіональної організації партії «Опозиційна платформа – За життя». Відзначається, що призначення Райніна члени ОПЗЖ підтримали одноголосно і тільки кілька людей утрималися від голосування.

Підтримати Райніна приїхав один з лідерів ОПЗЖ Юрій Бойко. Під час своєї промови він заявив, що Райнін завжди підтримував тісний зв’язок з представниками ОПЗЖ, але з огляду на політику попередньої влади, говорити про це привселюдно було нерозумно.

За словами Бойка, свого часу члени ОПЗЖ вмовляли Райніна залишитися на посаді голови Адміністрації президента, попри тиск, який на нього чинила націоналістична влада. Як зазначає Бойко, Райнін залишався чи не єдиною людиною в Адміністрації, який відстоював інтереси Сходу України.

Twnews.com.ua

При цьому таке визнання одного з лідерів ОПЗЖ оцінили неоднозначно. Одні вважають, що весь цей час Райнін був шпигуном в політичному оточенні Порошенка й тепер, нарешті, повернувся до «своїх». Інші переконані, що це чергова політична гра, де ОПЗЖ і Порошенко створили ситуативну коаліцію проти чинної влади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*