«Синій кит» повернувся в соціальні мережі

фото: ru.tsn.ua

Інформатор повідомляє, що 30 травня в центрі столиці України неповнолітня киянка порізала собі вени. Група підлітків гуляла містом, розпиваючи спиртні напої, коли дівчина з цієї компанії уламками битого скла порізала собі руки.

Друзі постраждалої викликали швидку допомогу. Вони розповіли, що дівчина в соціальній мережі перебувала в групі «Синій кит». Відомо також, що на свій вчинок постраждала наважилися через «нерозділене кохання».

Раніше повідомлялося, що так звані «групи смерті» повернулися до своєї діяльності. Підліток, який проживав в селі Шевченкове Одеської області, 8 березня повісився у власному будинку. Є підтвердження того, що хлопець захоплювався грою «Синій кит».

Місцеві ЗМІ повідомляли, що 11-річний хлопчик пішов привітати родичів і повернувся додому після обіду. Мама посварила сина за неохайний зовнішній вигляд і пішла до роботи. Коли жінка повернулася додому, вона знайшла тіло сина в сараї.

Друзі Володимира підтвердили, що він захоплювався грою «Синій кит» і досяг високого рівня. Загиблий розповідав, що «повинен повіситися». Однак підлітки не приділили цьому належної уваги.

Правоохоронні органи вивчають деталі події та стверджують, що сім’я загиблого характеризується тільки з позитивної сторони.

Нагадуємо, що «Синій кит» – підліткова гра, яка широко поширена в російськомовних соціальних мережах. Головною її метою є доведення гравця до самогубства.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*