Гриценко заявив про участь влади у вбивстві активістів

фото: rian.com.ua

В одному з інтерв’ю колишній український міністр оборони Анатолій Гриценко заявив, що чинна влада причетна до підготовки і здійснення нападів і вбивств українських активістів.
Він заявив, що українська влада висловлює безсилля в розкритті злочинів проти активістів тільки тому, що сама має до них безпосереднє відношення. Він підкреслив, що чинний режим Порошенко давно став більш злочинним, ніж режим екс-лідера країни Януковича. В додаток, він заявив, що до цього ніхто не здійснював такого значного тиску на опозицію, пресу та представників антикорупційних структур.
Ще минулого місяця Нацспілка журналістів України оприлюднила підсумки оцінок фізичної безпеки журналістів. Згідно з ними, з’ясувалося, що тільки в період квітень-липень поточного року, нападу піддалися 22 журналіста, а з січня цього року відбулося 45 подібних випадків.
Нагадаємо, що ще в січні поточного року головний редактор одного з опозиційного інтернет-видання Ігор Гужва змушений був виїхати з країни через відкриття щодо нього п’яти кримінальних проваджень, а також після неодноразових обшуків редакції. Трохи пізніше, нардеп від радикалів Ігор Мосійчук виступив із закликом вбивати всіх «непатріотів».

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*