5 сценаріїв реінтеграції окупованих частин Донецької та Луганської областей

V-variant.com.ua

Олексій Данилов, який обіймає посаду секретаря Ради нацбезпеки та оборони України, у процесі проведення панельної дискусії «Припинення вогню та розведення військ на Донбасі» заявив про те, що на даний момент у РНБО є 5 сценаріїв реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу.

Відповідно до заяви голови РНБО, необхідно чітко розуміти, що та як робити, саме тому було підготовлено 5 сценаріїв реінтеграції. Однак самих сценаріїв Данилов не назвав.

Секретар РНБО зазначив, що у рамках органу здійснюється аналіз не тільки внутрішньодержавних процесів, а й процесів, що відбуваються ззовні. Таким чином, при підготовці пропозицій голові держави Володимиру Зеленському враховується великий обсяг інформації, отриманий від розвідувальних органів та міжнародних партнерів.

Олексій Данилов назвав серед головних завдань Ради нацбезпеки та оборони повернення полонених, повернення під контроль ділянки державного кордону з Російською Федерацією, припинення вогню по всій лінії розмежування, а також проведення виборів на Донбасі відповідно до законодавства.

Також голова РНБО повідомив про те, що для України гуманітарний акцент є пріоритетним, оскільки частина громадян виявилася в окупації. Тому необхідно надати можливість перетину лінії розмежування, а для цього потрібно забезпечити лінію розмежування максимальною кількістю пунктів в’їзду виїзду.

V-variant.com.ua

Олексій Данилов у ході проведення дискусії заявив, відповідаючи на питання про можливість розведення сил по всій лінії розмежування, що існують технологічні питання, тому Україна не готова на всіх ділянках здійснити розведення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*