Депутати від «Слуги народу» публічно зобов’язалися проголосувати за поправку у справах Майдану

Inspired.com.ua

Парламентарій Верховної Ради Денис Монастирський у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднив запис про те, що низка народних депутатів з фракції «Слуга народу» дали публічне зобов’язання проголосувати за поправку, згідно з якою слідчі подій Майдану переходять в Держбюро розслідувань.

Коментуючи запис, 64 депутати повідомили про своє зобов’язання віддати свій голос за вказану поправку. Серед таких народних обранців виявилася Альона Шкрум з політичної сили «Батьківщина», а також представники «Голосу» Ярослава Юрчишина та Ярослава Железняка. Всі інші парламентарії представляють президентську партію. Зокрема, проголосувати мають намір Давид Арахамія, Олександр Корнієнко, Микита Потураєв, Ірина Верещук та інші.

Монастирський звернувся із закликом до адвокатів сімей загиблих героїв «Небесної сотні», щоб ті припинили голодування. Адвокат Закревська в коментарях висловила подяку депутатам за їхню позицію.

Inspired.com.ua

Варто зазначити, що парламент нашої країни має намір розглянути поправки до закону про ДБР, які необхідні для розслідування справи про Майдан, 3-го грудня. Відповідну заяву зробив лідер нашої держави Володимир Зеленський.

За словами глави держави, питання про відповідні зміни буде першим на порядку денному.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*