Робота київського аеропорту «Бориспіль» на межі зупинки через боротьбу груп інтересів

Narodna-pravda.ua

Політичний експерт Володимир Воля у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» заявив про те, що голова Міністерства інфраструктури Владислав Криклій з метою передачі торгових площ аеропорту Бориспіль в орендне користування оточенню Яценюка поставив під загрозу роботу одного з терміналів.

Відповідно до слів експерта, в умовах зміни керівництва держави, на даний момент тривають розбірки за сфери впливу між її представниками з метою осідлання схем та потоків. Таким чином, знаходиться під загрозою закриття термінал F, який був відкритий навесні цього року. На думку експерта, причиною є «схеми» нової влади.

Володимир Воля зазначив, що багато пасажирів помічають, що рівень сервісу у терміналі F відрізняється у гірший бік від інших терміналів цього ж аеропорту. Це обумовлено відсутністю магазинів дьюті-фрі та об’єктами громадського харчування. А причиною неналежного сервісу, що надається пасажирам, є затяжний конфлікт між Фондом державного майна та Мінінфраструктури за вплив та розстановку своїх людей на оренду площ у даному терміналі.

Згідно зі словами політолога, екс-парламентарій Андрій Іванчук, використовуючи тісні зв’язки з ФДМ та Мінінфраструктури, раніше активно захоплював торгові площі аеропорту Бориспіль. Таким чином, у відомствах створювалися певні умови конкурсів, в яких могли перемогти виключно структури Іванчука. А деякі джерела повідомляють про те, що у дану боротьбу за схеми та потоки включений Олег Ющенко, який обіймає посаду заступника Криклія.

Narodna-pravda.ua

Відзначається, що питання стосовно проведення відкритого конкурсу на оренду торгових площ у терміналі F на даний момент так і залишається невирішеним. Внаслідок цього пасажири даного терміналу змушені страждати через відсутність елементарних сервісів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*