Вся територія України буде оцифрована у 2020 році

Digital.report

Голова Кабінету Міністрів Олексій Гончарук повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що у 2020 році всю території України оцифрують.

Відповідно до слів прем’єр-міністра, на даний момент вже оголошений тендер на здійснення аерофотозйомки, необхідної для оцифровування території України. Таким чином, наша держава отримає якісні та точні 3D-моделі виробничих споруд, лісових масивів. Також завдяки цьому Україна зможе мати у своєму розпорядженні класифікацію будівель, ліній електромереж, рослинності та іншу інформацію.

Гончарук зазначив, що інформація, яка буде зібрана у ході оцифровування території, стане у пригоді у процесі запуску земельної реформи. Оскільки топографічні карти та кадастри природних ресурсів будуть забезпечені достовірними даними, які також будуть використані у процесі проектування доріг. Голова Кабміну вважає, що це буде сприяти економії часу, скороченню витрат на будівництво доріг, а також поліпшенню їх якості.

Digital.report

За словами прем’єра, аерозйомка позитивно вплине на велику кількість сфер. Таким чином, вона дозволить здійснювати більш ефективне зрошення землі, що призведе до поліпшення врожайності. Країна зможе результативно реагувати на складні погодні умови, а також попереджати їх наслідки. Разом з тим це дозволить інвесторам легко проектувати об’єкти, а також вкладати кошти в інфраструктуру держави. Оскільки для будівництва будь-якого об’єкта потрібно отримати дозвіл. А для видачі дозволу країна повинна мати інформацію про конкретну ділянку території.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*