Суд прийняв рішення по «хрещеному батькові» української контрабанди

Bzns.media

Рішенням Вищого антикорупційного суду для підозрюваного в контрабанді Вадима Альперіна була обрана міра запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Уникнути перебування за ґратами одеський бізнесмен зможе, якщо внесе 70 мільйонів гривень застави.

Вадим Альперін поміщений під варту на строк шістдесят днів. Якщо заставу, що становить майже 36 500 прожиткових мінімумів, буде внесена, підсудний повинен буде здати свої паспорти та надіти електронний браслет. Також Альперін повинен буде на першу вимогу прибути до правоохоронців.

Обвинувачі вказали суду, що існує можливість тиску на свідків, знищення доказів або втечі, якщо підозрюваний опиниться на волі.

Захист Альперіна заперечувала затримання свого підзахисного, наполягаючи, що той з’явився на допит самостійно, дізнавшись про підозру від самих адвокатів.

Bzns.media

Адвокат підсудного Андрій Федур прокоментував також заяву глави держави Володимира Зеленського, який назвав Альперіна «контрабандистом» і попросив українців допомогти в розшуку. Юрист заявив, що президента хтось імовірно підставив, оскільки Володимир Зеленський не може підміняти ані слідство, ані суд.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*