Українці вирішили підказати президенту Зеленському кандидатуру нового Генпрокурора

epa07586405 President-elect Volodymyr Zelensky waves as he leaves after his inauguration ceremony at Ukrainian parliament in Kiev, Ukraine, 20 May 2019. Volodymyr Zelensky with 73,22 percent of the votes beats out the current President Petro Poroshenko, who received 24,45 percent of the votes during the second tour of Presidential elections in Ukraine which was held on 21 April 2019. EPA-EFE/OLEG PETRASYUK

На сайті глави держави з’явилася петиція, автор і підписанти якої зажадали звільнення з займаної посади Генерального прокурора Руслана Рябошапки.

Електронна петиція також зажадала призначення на ту ж посаду Андрія Портнова, юриста і колишнього глави президентської Адміністрації (в період Віктора Януковича).

Автором петиції на сайті президента є Олександр Колодін. На поточний момент кількість підписантів перевищило три тисячі громадян.

У тексті вимоги вказується на негативні явища в період президентської каденції Петра Порошенка і нагадується про передвиборчі обіцянки чинного президента Володимира Зеленського покарати корупціонерів з попередньої влади.

Також в петиції підкреслюється відсутність активності Генпрокурора Руслана Рябошапки при розслідуванні діяльності Петра Порошенка та оточення колишнього президента.

Zik.ua

Рекомендуючи Портнова на посаду голови Генеральної прокуратури, автор нагадав про його профільну освіту, а також досвід в юридичній та державної діяльності. Також петиція нагадала про активність Портнова щодо розслідувань по Петру Порошенку, що є важливим запитом суспільства на поточний момент.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*