Держбюджет України продовжив фінансування фонду дружини Порошенко

En.postila.io

Марина Порошенко, яка є дружиною експрезидента Петра Порошенка, отримала гроші з бюджету на свою організацію «Український культурний фонд». Наступного року фонд, до наглядової ради якого входить колишня перша леді, отримає 150 мільйонів гривень, передбачених проектом держбюджету-2020. Цьогоріч Марина Порошенко розподілила 700 мільйонів гривень з державної скарбниці.

Крім цих 150 мільйонів гривень для Українського культурного фонду, ще 800 мільйонів гривень отримає Держагентство з питань кіно. Про це заявив глава Міністерства культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

En.postila.io

Міністр також розповів про очікування активної діяльності від суспільного мовника, чиї гроші повинні бути використані у виробництві серіалів.

На презентації аналізу ефективності політики держави у сфері кінематографа Бородянський також розповів, що з 2015 року Держкіно профінансувало створення 224 кінострічок на суму 1,6 мільярда гривень. Касові збори цих фільмів склали майже 266 мільйонів гривень, понад 33 мільйонів гривень були повернуті в Держкіно продюсерами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*