Володимир Кличко і Хайден Панеттьєрі підтвердили інформацію про розтавання

фото: vesti-ukr.com

ЗМІ інформують про те, що Володимир Кличко і Хайден Панеттьєрі підтвердили інформацію про розрив відносин. На даний момент причини, за якими пара розійшлася невідомі. Зазначимо, що Кличко і Панеттьєрі були разом близько дев’яти років.
Одне з наближених до пари джерел повідомило, що зараз вони вже не перебувають у відносинах, при цьому, вони ділять обов’язки, пов’язані з вихованням їхньої спільної доньки. Їх донька більше часу проводить зараз з Кличко і його родичами в країнах Європи і у Флориді. В той же час, вони разом зустрічаються з Хайден Панеттьєрі та проводять час як одна родина. Хоч вони й розійшлися, вони все одно мають велике значення один для одного, підкреслило джерело.
Уточнимо, що пара почала стосунки ще з 2009 року, вже в 2013 році вони оголосили про заручини, проте весільної церемонії не було. Хайден Панеттьєрі неодноразово підкреслювала, що вони не хочуть поспішати, але при цьому, у них з Кличко є спільна донька. Вже в кінці цього року їй виповниться чотири.
Нагадаємо, що відомий гуморист Євген Петросян звернувся до своєї дружини, яка подала на розлучення, з пропозицією розділити все майно порівну. До цього, його дружина Олена Степаненко звернулася в Московський суд з заявою про розірвання шлюбу. Крім цього, у заяві вона просить присудити їй 80% всього спільного майна. Зазначимо, що Петросян і Степаненко прожили в шлюбі тридцять років.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*