92% рухомого складу УЗ вичерпали свій ресурс

фото: images.unian.net

Голова Мініфраструктури Володимир Омелян розповів ЗМІ, що 92% рухомого складу «Укрзалізниці» підпали під амортизацію. Даючи відповідь на запитання, коли підходить до кінця строк використання вітчизняних вагонів, Омелян підкреслив, що він не закінчується, а вже сплив. Саме тому, 92% українських вагонів піддалися амортизації.
Омелян вважає, що причиною стало те, що «Укрзалізниця» виступала для більшості українських політиків в якості об’єкта для здобуття незаконних коштів. Внаслідок цього, більшість важливих проблем не вирішувалась протягом багатьох років. Політики змінювались, викачували ресурси, а потім політики зникали.
Разом з тим, міністр зробив акцент, що в «Укрзалізниці» є й позитивні перетворювання. Він підкреслив, що зараз є багато позитивних змін в ремонтуванні вагонів. Вперше за 2018 рік залізниця витратить на оновлення вагонів більше одного мільярду доларів, що в перерахунку на гривні складає 30 мільярдів.
Він також звернув увагу на те, що запущений у тому році поїзд «Київ-Львів-Перемишль», зараз дуже популярний, а всі квитки на нього розкупають майже одразу.
Міністр повідомив і про те, що вже в цьому місяці планується запустити потяг, який буде слідувати за маршрутом “Мукачево-Будапешт”, внаслідок чого Мукачево буде потужним вантажним хабом, а не тільки пасажирським. Він додав, що потяг буде проходити європейською колією.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*