На пост президента Бразилії висунули кандидатуру корупціонера

фото: www.informador.mx

Партія трудящих Бразилії на своїй офіційній сторінці в Twitter опублікувала повідомлення, що на найближчих виборах президента країни, які відбудуться цієї осені, кандидатом від партії стане Лулу да Сілва. Дане рішення викликало суспільний резонанс, оскільки да Сілва, який раніше обіймав посаду голови Бразилії, відбуває тюремне покарання за фактом хабарництва.
Сам да Сілва заперечує всі звинувачення на свою адресу і заявляє про те, що стосовно нього вчинено неправомірні дії та його ув’язнення є нічим іншим, як частиною політичного переслідування. У своїй заяві, яку він написав для з’їзду Партії трудящих в Сан-Паулу, да Сілва зазначив, що пріоритетною метою є відновлення демократії в Бразилії. Він підкреслив, що, не дивлячись на тюремне ув’язнення, буде продовжувати боротися за щастя бразильського народу.
Нагадаємо, що екс-президент Бразилії Лулу да Сілва в квітні поточного року був засуджений до 12 років тюремного ув’язнення за звинуваченням у корупції. 8 липня апеляційний суд прийняв рішення звільнити да Сілву, проте вже через день, 9 липня, цю постанову було скасовано, у зв’язку з чим, екс-президент як і раніше знаходиться у в’язниці.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*