В Албанії з’явиться авіабаза НАТО

фото: www.nato.int

У НАТО було прийнято рішення відкрити першу військову базу на Балканах. У якості країни, де буде розміщена авіабаза Альянсу, виступить Албанія. Дану заяву зробив прем’єр-міністр балканської держави Еді Рама.
За словами прем’єр-міністра Албанії, містом, в якому буде побудована авіабаза, стане Кучова. На реалізацію проекту з будівництва аеродрому в південній частині Албанії планують виділити близько 50 млн євро. Дана сума розрахована лише на першу частину проекту, тому підсумковий обсяг інвестицій НАТО буде набагато більше. Почати будівництво авіабази планують в кінці поточного року
Рама зазначив, що авіабаза в Кучова розрахована на те, щоб надавати підтримку НАТО відразу по декількох напрямках: логістика, охорона повітряного простору та підготовка особового складу.
Прем’єр-міністр висловив надію на те, що будівництво військового об’єкта НАТО в Кучова стимулює розвиток міста як в економічному плані, так і в соціальному.
Користувачі мережі Інтернет активно обговорюють той факт, що місто, де незабаром з’явиться авіабаза Альянсу, раніше називалося Сталін.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*