У Верховній Раді розповіли про порядок роботи після закінчення відпустки

фото: storage1.censor.net

За словами голови Верховної Ради Андрія Парубія, як тільки депутати повернуться з відпустки і робота парламенту відновиться, першочерговим завданням стане внесення змін до виборчого законодавства. Парубій зазначив, що в цьому році Верховна Рада повинна працювати ще ефективніше, в зв’язку з прийдешніми президентськими і парламентськими виборами.
Голова Верховної Ради підкреслив, що під час підготовки до виборів робота парламенту менш продуктивна. Це викликано тим, що більшість депутатів, будучи членами тих чи інших партій, задіяні в підготовці до майбутніх президентських або парламентських перегонів. На тлі цього першочерговим завданням парламенту стане внесення необхідних змін до виборчого законодавства, що забезпечить прозорі і чесні вибори.
У вересні поточного року Верховна Рада планує збільшити кількість членів Центральної виборчої комісії до 14 осіб. На даний момент в парламент уже надійшли кандидатури від президента України Петра Порошенка і від фракцій. У вересні депутати Верховної Ради розглянуть запропоновані варіанти і затвердять склад ЦВК.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*