Лещенко розповів про корупційні схеми «Народного Фронту» та Авакова

фото: www.all.net.ua

Нардеп ВРУ, член комітету з питань протидії корупції Сергій Лещенко заявив, що голова МВС Арсен Аваков має фінансову вигоду від державних потоків Мінінфраструктури.
Він повідомив, що кількома днями раніше до нього на прийом, який проходив в Одесі, прийшли представники профспілки загону охорони Одеського порту. Вони поскаржилися на те, що керівництво країни провело чергову шахрайську схему, використовуючи свою владу з метою отримання особистої вигоди.
Представники профспілки підкреслили, що більш ніж сто п’ятдесят людей, які служать в загоні охорони Одеського порту, можуть залишитись без роботи тільки тому, що Аваков вирішив найняти наближену до нього приватну фірму для охорони порту.
Існує держпідприємство «Адміністрація морських портів України», де вже протягом тривалого часу немає постійного керівницта. Наразі в.о. керівника підприємства є латиш Райвіс Вецкаганс, який займає цю посаду протягом останніх півтора роки.
Лещенко підкреслив той факт, що за весь цей час влада не поставила на посаду постійного керівника лише тому, що їй це вигідно. Він звертає увагу, що зараз «Адміністрація морських портів» входить до управління «Народного фронту», і якщо подивитись, хто займає там керівні посади, то можна дізнатись, що всі керівники входять до команди голови фракції Максима Бурбака та діючого міністра МВС Авакова. Нардеп повідомляє, що зараз у «Адміністрації морських портів» на керівних посадах колишній помічник Бурбака, та кілька колишніх співробітників Мінінфраструктури з часів, коли його головою був Бурбак. Одним з помічників керівника підприємства з питань безпеки є Сергій Гронський, який до того працював у Авакова.
Лещенко зазначив, що «Народний фронт» намагається викачати з підприємства усі ресурси. Якщо мова йде про мільйони держкоштів, вважає нардеп, то можна навіть не рахуватися з законом, в якому чітко прописано, що охороняти морські порти повинні прикордонники або співробітники загону охорони морських портів.
Парламентарій розповів, що ще в минулому році в.о. голови «Адміністрації морських портів» підписав указ, згідно з яким співробітники загону охорони морських портів замінюються на приватну охоронну компанію, яка не має жодного відношення до морської області. Лещенко підкреслив, що цей випадок підпадає під інтереси одного з учасників компанії «Альфа-Безпека», яка торік стала охороняти Миколаївський порт. Як результат – працівники, яких звільнили, відсудили по 50-70 тисяч гривень, та за нанесені країні збитки ніхто не відповів. «Альфа-безпека» має взяти під охорону Одеський, Чорноморський та Ізмаїльський морські порти. Ціна цього питання становить більш ніж 103 мільйони гривень, та виходячи з досвіду Миколаївського порту, зрозуміло, що тендер виграє «Альфа-Безпека». При цьому, вони впевнені в тому, що ніхто їх не покарає настільки, що до участі в тендері надали підроблені документи, а саме: трудові книжки були оформлені в один день, порядкові номери йдуть послідовно, та в усіх них лише єдиний запис «Прийнятий на посаду охоронця третього розряду».
Хто ці люди, наразі невідомо, але вік цих охоронців становить 65-67 років. Результати розслідування програми «Наші гроші» підтвердило зв’язок компанії з покровителями з МВС. Засновник «Альфа-Безпека» працює у компанії, акціонером якої є дружина заступника керівника Нацполіції. Нинішнім власником «Альфа-безпеки» є Микола Марченко, який був заступником Купранця, який в свою чергу є соратником Авакова.
Це має вигляд шахрайської схеми, яку створили для того, щоб заволодіти держкоштами. Крім цього, в.о. голови «Адміністрації морських портів» й досі не скасував вочевидь корупційний тендер, та не відповідає на звернення працівників порту.
Лещенко підкреслив, що саме тому як депутат він повинен це зупинити, тому що мова йде не лише про державні гроші, а й про влаштування на посади некомпетентних людей, що призведе до корупції, контрабанди та шахрайських схем.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*