В Україні заснували партію «Демократична сокира»

фото: strana.ua

В Україні з’явилася нова політична партія «Демократична сокира». В суботу вже відбулися установчі збори, які до цього анонсувалося організаторами в Facebook.
Організатори написали повідомлення, в якому було сказано, що будь-який бажаючий може взяти паспорт, ІПН, заповнити Google-форму і відвідати установчі збори. Організатори підкреслили, що такого шансу більше не буде, оскільки установчі збори проходять лише один раз. У повідомленні також зазначалося, що після зборів учасників чекає концерт і бенкет.
Вперше про цю організацію стало відомо ще в травні поточного року, коли відбувалися вибори до громадської ради українського національного агентства по боротьбі з корупцією. Їх відвідали кілька організаторів руху під назвою «Демократична сокира Орди».
Пізніше стало відомо, що членами цієї організації є деякі блогери, відомі своєю провладної позицією, а сам рух було засновано майже перед самими виборами. Як вважають політичні оглядачі, це провладний проект, який був створений для того, щоб здійснювати ряд провокацій щодо некомерційних організацій, які існують завдяки іноземним грантами.
Низка спостерігачів також прокоментували і установу партії. Фінансист і журналіст Вікторія Страхова пише про те, що в суботу відбулися установчі збори «Демократичної сокири», які вона назвала «Гітлерюгендом по-порошенковські». Вона підкреслила, що стара назва «ДемОрда» більш прийнятна. Страхова виклала свої аргументи на користь того, що ця партія є провладною. Намагаючись її спростувати, члени партії привели три тези, в яких вони нібито критикують президента, проте були викриті в тому, що вони відвідують мітинги, не знаючи їх тематики.
Страхова у свою чергу зазначила, що змінить свою думку тільки після того, як «Демократична сокира» проведе хоч одну реальну акцію, критикуючи політику голови держави.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*