Жителі Європи зіткнулися з аномальною спекою

фото: ukranews.com

У ВВС повідомили про те, що для Європи літо 2018-го року може стати одним з найспекотніших. Через підвищену температуру повітря плавиться асфальт, горять ліси, страждають тварини і тануть льодовики. Багато європейців рятуються тим, що йдуть на пляж, або купаються в фонтані.
У Португалії в регіоні Алкаврі зафіксовано одну з найпотужніших лісових пожеж за всю історію. Близько 700 пожежників намагаються погасити вогонь, але він поширюватися настільки швидко, що владі довелося евакуювати кілька поселень. Схожа ситуація спостерігається в Іспанії, де вже зафіксували три смерті, які настали в результаті теплового удару.
У Франції через підвищену температуру повітря закрили чотири ядерні реактори. Фахівці пояснили, що це було зроблено аби запобігти перенагріванню води в річках. В одному з зоопарків на півночі Франції тварин годують замороженими фруктами, щоб полегшити їхні страждання через високу температуру повітря.
У Німеччині поліцейські поливають дерева з водометів, в Нідерландах влада екстрено закрила частину шосе для ремонту, оскільки в деяких місцях розплавився асфальт. У Швеції вчені зафіксували, що через аномальну спеку льодовик на одній з гірських вершин розтанув на 4 метри.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*