Норвезька фірма побудує в Україні вітряні електроустановки

фото: delo.ua

Згідно інформації прес-служби українського посольства в Норвегії, Україна та Норвегія мають намір здійснити масштабний проект в енергетичній сфері. Про це стало відомо відразу після зустрічі українського посла В’ячеслава Яцюка з головою корпорацій NBT Юаром Вікеном.
Повідомляється, що першими кроками в здійсненні проекту стане будівництво норвезькою фірмою сімдесяти вітрових електроустановок, потужність яких буде досягати 250 МВт.
Відзначається, що отримана енергія від вітрових електростанцій дасть можливість забезпечити електрикою більше п’ятдесяти тисяч будинків. На цій стадії сума іноземних вкладень буде досягати близько трьохсот сімдесяти мільйонів євро. У здійсненні даного проекту візьмуть участі і вітчизняні фірми.
У посольстві підкреслили, що вже в цьому році корпорація Scatec Solar буде активно інвестувати в українські підприємства. У корпорації розраховують побудувати деяку кількість комплексів сонячних електростанцій, передбачається, що їх потужність буде варіюватися від 200 до 300 МВт. Втілення цих планів дозволить залучити в українську економіку приплив інвестицій на суму до трьохсот мільйонів євро.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*