Чиновника ДБР підозрюють у приховуванні доходів

фото: blog.prosud.info

В рамках проекту PROSUD, який націлений на ревізію судової системи, було проведено розслідування чергового випадку приховування доходів. Цього разу під підозрою опинився глава територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР) в місті Миколаєві Олег Денега.
Перед тим, як зайняти свою нинішню посаду, Денега пройшов конкурсний відбір, в якому продемонстрував високі результати. З огляду на цей фактор, громадськість позитивно відреагувала на його призначення, проте розслідування PROSUD показало, що чиновник систематично порушує законодавство України.
Власником всієї нерухомості в сім’ї Денеги є дружина чиновника. З огляду на той факт, що вона не працює протягом кількох років, у експертів виникло питання, звідки з’явилися гроші на купівлю будинків, квартири та земельних ділянок. Як з’ясувалося, деякі з них взагалі незадекларовані. Ділянку розміром в 1200 кв. метрів, яку переписано на дружину Денеги, не вказано в декларації. Така сама ситуація склалася з автомобілем чиновника Toyota Camry, який теж незадекларовано.
Результати розслідування передані в ДБР.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*