В Іспанії триває боротьба з російською мафією

фото: metrouk2.files.wordpress.com

В іспанських ЗМІ з’явилася інформація про те, що в курортному місті Марбелья були затримані три кримінальні авторитети, причетні до діяльності російської мафії. Поліція не розголошує імена затриманих, але відомо, що їм висунуті звинувачення в підготовці вбивства, підробці документів та низці інших злочинів, скоєних в якості учасників злочинного співтовариства.
Представники поліції повідомили про те, що зловмисники мали намір взяти під контроль злочинний світ Іспанії за рахунок демонстрації сили. Для цього планувалося вбивство члена однієї з конкуруючих злочинних організацій. Один з лідерів російської мафії, якого було затримано, раніше вже потрапляв в поле зору поліції. Тоді він перебував у Литві, де намагався розподілити зони впливу між різними злочинними угрупованнями. Про решту затриманих відомо тільки те, що вони є вихідцями з Грузії, але під час своєї злочинної діяльності використовували підроблені паспорти.
Поліція провела обшуки в квартирах і готельних номерах, де проходили зустрічі між членами злочинного співтовариства. Подробиці того, що було знайдено в ході обшуку, поки не надійшли.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*