Журналіст розповіла про насильство у дитячому притулку Одеси

фото: g2.dcdn.lt

Журналіст Української служби інформації Зоя Мельник розповіла, що в дитячому притулку «Світанок», який розташований в Одесі, діти постійно піддаються побиттю. Вона повідомила, що про це їй розповіла п’ятирічна вихованка притулку.
На своїй сторінці у Facebook Мельник написала, що дитина була вкрита синцями та саднами, все тіло було покусане комахами, від дівчинки виходив неприємний запах. Спочатку журналіст подумала, що перед нею дівчинка неблагополучних батьків, оскільки про це свідчив її зовнішній вигляд. Дівчинка розповіла, що під виглядом виховних заходів у притулку дітей б’ють і ставлять на коліна. Крім цього, старші діти ніяк не караються за те, що ображають молодших. Вихованці постійно тікають з притулку через паркан і жебракують, крім усього іншого вони просять і сигарети. Мельник зробила висновок, що вихованці можуть палити, а от скарги категорично забороняються.
У притулку регулярно проводять держперевірки, однак його не закривають, оскільки сподіваються, що ситуація зміниться.
Співробітник відділу ювенальної превенції ГУ НП Дмитро Ревун підкреслює, що вихователі розповідають дітям про те, що через їх скарги притулок мають намір закрити.
Необхідно уточнити, що результати держперевірок констатують той факт, що притулок знаходиться в жахливому стані. Нині у ньому проживають сорок чотири дитини, причому двадцять шість з них перебувають там довше покладеного строку. У той же час у притулку відзначається серйозний дефіцит кадрів. На дві групи дітей всього один вихователь, одна няня і один кухар. Крім цього, вихованці притулку проживають в неприйнятних умовах, у притулку повна антисанітарія: багато сміття, відходів і недопалків.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*