Молодий заробітчанин прокоментував можливе введення податків на працю за кордоном

фото: oblgazeta.ru

Соцмережі жваво обговорюють запис у Facebook молодого 25-річного заробітчанина Романа Ялча. Він розповів про свій досвід роботи в Україні та за її межами.

Він жорстко прокоментував реалії сьогоднішньої України, відзначивши, що заробити на квартиру неможливо, але й розходи на комунальні послуги виходять занадто великими. Роман Ялч зауважив, що людям його віку доводиться працювати на двох роботах, аби просто «не здохнути з голоду».

За його словами, яку б роботу він не знаходив, але придбати, як він висловився, «корито на словацьких номерах» все одно важко, а у кредит доводиться купляти навіть мобільний телефон.

Реальну середню зарплату в Україні він оцінив у 200 доларів США, висловивши недовіру до офіційних цифр, що змусило молоду людину відправитися на заробітки за кордон.

Він також різко відреагував на заплановане введення податків з доходів заробітчан Його розлютило, що це планується владою замість створення робочих місць та гідних зарплат.

Роман Ялч зауважив, що ніяких податків зі своїх закордонних заробітків він нікому віддавати не буде: «Нехай хоч депортують і позбавляють громадянства». Навіть, як висловився він, якщо «хоч сам президент прийде мене зустрічати на кордоні».

«Чому найти роботу у ср*ній Польщі чи Чехії легше ніж в моїй країні?» — запитує він своїх читачів.

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*