Греція не погодилася віддати Туреччині кореспондента

фото: static.ukrinform.com

Грецьке видання GreekReporter.com повідомило, що Греція не погодилася передати Туреччині кореспондента, якого звинувачують у членстві в забороненому лівому турецькому угрупованні Комуністична партія Туреччини. Подібний вчинок викликав обурення Анкари.
Прес-секретар турецького міністерства закордонних справ Хамі Аксой заявив, що, не видаючи турецького кореспондента, голова Мінюсту Греції порушує постанову грецького суду. Аксой підкреслив, що таким чином влада Греції демонструє негативне ставлення до Туреччини. Він також звернув увагу на той факт, що кореспондент оголошений в розшук не тільки турецькою владою, але і по лінії Інтерполу.
Аксой, посилаючись на приклад Оджалана, підкреслив, що грецька влада і раніше переховувала турецьких злочинців, і зараз ситуація ніяк не змінилася.
В турецькому МЗС виразили сподівання, що Греція висловить повагу до добросусідських відносин країн і буде слідувати юридичним нормам.
Нагадаємо, що до цього, один з представників ОБСЄ, який займається питаннями свободи засобів масової інформації, Арлен Дезин написав листа представникам української влади, де виразив обурення щодо арешту турецького кореспондента Юсуфа Інана, якого після видали Анкарі.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*