Їдальня ВРУ купила борошно в 2 рази дорожче його вартості на ринку

фото: img.pravda.com

У ВРУ виділили більше трьохсот тисяч гривень на придбання двадцяти тон борошна. Таким чином, один кг борошна коштує п’ятнадцять гривень, при цьому вартість цього ж товару на ринку майже в два рази менше. Ще минулого місяця їдальня ВРУ за підсумками тендеру здійснила замовлення продовольства у компанії “Фудс Компані Лтд” на сімсот двадцять тисяч гривень. Замовлення включало в себе борошно, крупи, макаронні вироби і тісто. Цього запасу має вистачити майже на рік. Відомо, що з усіх коштів, які виділили на закупівлю продовольства, більше трьохсот тисяч віддадуть тільки на оплату борошна, яку виробляє “Кролевецький комбінат хлібопродуктів”.
Одночасно з цим, “Фудс Компані Лтд” пропонує те ж борошно вартістю в 7,7 гривень. Власниками згаданої компанії є Леонід Моруженко і Наталія Вівденко. Уточнимо, що за цей рік основним замовником фірми стала Верховна Рада, в той час, як в 2016 році у фірми було одне лише замовлення від Терцентру соцобслуговування Святошинського району Києва, загальною сумою на дві тисячі.
Також відомо, що в тендері єдиним конкурентом згаданої фірми був ТОВ “Люксспецметалопоставка”, однак він не надав жодного документа, і в ході торгів жодного разу не знижував ціни. Його власниками є Михайло Гуфрий і Наталія Вівденко. Як вже зазначалося, Вівденко належить і компанія «Фудс Компані Лтд»
На даний момент, керівником їдальні ВРУ є Микола Бобренко, дружина якого раніше була співвласником компанії ТОВ “Беніш Джі Пі Ес Україна”. Ще одним із засновників був Євген Фельдшерів, який раніше був радником колишнього голови Міненергетики Едуарда Ставицького.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*