«Турбоатом» реалізував першу поставку обладнання для Вірменської АЕС

фото: s.mind.ua

Харківський турбінний завод «Турбоатом» в межах співпраці з Вірменською АЕС здійснив чергову поставку обладнання. У прес-службі «Турбоатом» повідомили про те, що в кінці липня поточного року підприємство передало ЦНД-1, який в подальшому буде використаний для модернізації турбін на Вірменській АЕС.
Контракт, підписаний між українською та вірменською стороною, передбачає здійснення ще кількох поставок, що дозволить Вірменській АЕС підвищити потужність, якість та безпеку турбін. Процес підготовки обладнання на заводі «Турбоатом» контролюється фахівцями з Вірменської АЕС. Вони перевіряють креслення і параметри обладнання на відповідність тим показникам, які вказані в контракті.
Нагадаємо, «Турбоатом» вже передав Вірменській АЕС необхідне обладнання для однієї з турбін. Представники заводу повідомили про те, що в серпні почнеться робота над виробництвом обладнання для другої турбіни. Вже в кінці місяця фахівці Вірменської АЕС зможуть оцінити якість ЦНД-2, який після перевірки буде спакований і відвантажений.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*