У Житомирі радикали здійснили напад на журналіста

фото: ukranews.com

6 серпня у Житомирі на журналіста Василя Муравицького біля будівлі суду напали радикали. Потерпілий отримав удар у спину і був облитий зеленкою. У такий спосіб радикали спробувала вчинити самосуд над Муравицьким, якому вдалося уникнути покарання за підрив інформаційної безпеки України.
Серед нападників виявилися представники радикального угруповання С14 і «Автомайдану». Вони знаходилися в залі суду, де розглядалася справа Муравицького. Попри те, що журналісту висунули звинувачення в підриві інформаційної безпеки України, суд зберіг чинний запобіжний захід і відправив Муравицького під домашній арешт. Наступне засідання, в ході якого може бути переглянуто рішення суду, призначили на 28 вересня. Радикалам здалося, що даний запобіжний захід не відповідає скоєному злочину і власними зусиллями покарали журналіста.
Муравицькому вдалося уникнути опіку очей та інших серйозних травм. Міжнародні правові організації зацікавилися черговим випадком нападу на журналіста в Україні і висловили невдоволення тим, що нападників досі не покарано.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*