«Одеський авіаційний завод» сумісно з іноземними фірмами виготовлятиме літаки

фото: ukroboronprom.com.ua

«Одеський авіаційний завод», який є частиною «Укроборонпрому», сумісно з американською фірмою Aviastar Invest Corp та чеською компанією DISTAR CZ a.s домовились про розробку виробництва літаків в Україні. Ще однією домовленістю стала організація інтернаціонального Регіонального Сервісного центру, основна задача якого полягатиме у проведенні фундаментального оновлення літаків та вертольотів. Ще однією задачею буде введення низки заходів для навчання курсантів та пілотів, ґрунтуючись на стандартах НАТО.

Заступник гендиректора «Укроборонброму» в сфері авіабудування Олександр Пащенко зазначив, що таке інтернаціональне співробітництво стане основою для подальшого розвитку вітчизняних авіапідприємств. Він підкреслив, що Україна входить до тих небагатьох держав, у яких є можливість займатися авіабудуванням, саме тому необхідно поєднати вітчизняні виробничі потужності з західними. Таке поєднання дозволить вітчизняне авіабудування включити до світової системи.

Необхідно нагадати, що в ході інтернаціонального авіасалону Farnborough Airshow-2018 було прийнято Генеральну угоду між українським підприємством «Антонов», який є частиною «Укроборонпрому», та Aviall Services, Inc, яка входить до складу корпорації Boeing.. Підписання цієї угоди дає можливість встановити співробітництво фірм у створенні покращених літаків.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*