Під Києвом двоє молодиків побили літню жінку

фото: rs.img.com.ua

В одному з районів Київської області жінка у віці стала жертвою жорстокого побиття з боку двох молодих хлопців. Події відбувалися в понеділок. Наскільки відомо, причиною послужило зауваження літньої жительки до молодих людей, з приводу того, що вони смітять, і попросила прибрати порожні пляшки з землі і покласти їх в урну.

У відповідь двоє молодиків спортивної статури напали на потерпілу і били її.

Відомо, що зловмисники завдали потерпілій декілька ударів по обличчю, через що жінка впала на землю і знепритомніла. Свідки і співробітники приватної охоронної фірми допомогли здійснити затримання нападників. Після встановлення особи затриманих з’ясувалося, що вони брати. Один з них працює дитячим тренером з бойових мистецтв.

Нагадаємо, що раніше в Києві кілька молодиків у масках зупинили рух електрички, після чого розмалювали вагони і побили пасажирів. Випадок стався ще 30 липня у вечірній час доби.

Одна зі свідків повідомила, що, коли зловмисники зупинили електричку і почали розмальовувати її фарбами, у вагоні були пасажири. Багатьом з них стало погано від отруйного запаху фарби, проте нікому не давали вийти з вагона. Крім того, людей закидали камінням, внаслідок цього у одного з пасажирів зафіксовано поранення у голову. Також каміння летіли і у машиністів. Жінка додала, що нікому не дозволяли покидати вагон, але ж в ньому були і жінки, і діти.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*