Порошенко спростував інформацію про свою відпустку в Іспанії

фото: www.unian.net

Президент України в ході телефонної розмови з журналістом служби новин ТСН Ольгою Василевської, не підтвердив інформацію про свій візит в іспанське місто Марбелья, про що в своїй статті писала журналіст.

Відомо, що за 30 хвилин до початку ефіру, Василевської зателефонували з Адміністрації президента і повідомили, що з нею бажає поговорити голова держави. В ході діалогу, президент чемно привітався з журналістом, а згодом, повідомив, що ніколи не був в Марбельї. У свою чергу, журналіст поцікавилася у президента, де він провів відпустку і чи був він взагалі у відпустці. Також вона запитала, що робив президентський літак у Відні у відсутність самого Порошенка.

На жодне питання Порошенко не відповів. Голова держави підкреслив, що зараз він знаходиться у Києві на своєму робочому місці, а також додав, що ні в цьому, ні в минулому році він не був ні в якому іспанському місті, крім Мадрида і Сантьяго-де-Компостела. Крім цього, президент заявив, що стаття Василевської замовна. Він підкреслив, що це заздалегідь спланована акція проти нього.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*