Льовочкін виграв позов проти Рабиновича

фото: pl.com.ua

Один з французьких судів в Ніцці постановив задовольнити позов Льовочкіна по відношенню до нардепа Рабиновича. Крім цього, суд зобов’язав Рабиновича заплатити за всі витрати в ході судового провадження, сума яких сягає п’ятисот тисяч євро.
У судовому висновку сказано, що Рабинович не був наділений необхідною владою, щоб діяти від імені української держави, також він не мав права брати дозвіл на тимчасову заставу компаній, розташованих у Франції.
В процесі судового розгляду, суд визнав той факт, що у Рабиновича не було необхідних компетенцій для звернення до суду Франції від імені України. На основі цього, судом було прийнято рішення анулювати дозвіл на тимчасову реєстрацію судової іпотеки.
Суд зобов’язав Рабиновича заплатити нардепу Льовочкіну і ще двом фірмам по три тисячі євро. Зазначимо, що Рабинович вже витратив близько чотирьохсот тисяч євро на реєстрацію необґрунтованою судової іпотеки, а також на нього ще чекають витрати на зняття цієї ж іпотеки.
Юрист Льовочкіна Ден Шефет підкреслив, що вони мають намір звернутися до суду, щоб Рабинович компенсував шкоду, завдану репутації компаній Льовочкіна, а також відшкодував всі збитки. Адвокат зазначив, що процедура зняття з реєстрації судової іпотеки зараз дуже дорого коштує і, згідно із судовим вироком, Рабиновичу доведеться її оплатити. В цілому, в ході судового провадження Рабинович зазнав збитків, сума яких склала більше, ніж п’ятсот тисяч євро.
Нагадаємо, що ще в лютому поточного року нардеп Рабинович повідомив, що за рішенням суду в Ніцці все нерухоме майно Льовочкіна підлягає арешту.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*