«Самопоміч» повернула внески від податкових боржників

фото: i.obozrevatel.com

Представники партії Об’єднання «Самопоміч» заявили, що перерахували назад внески всім фізичним особам, які мають податкову заборгованість. Про таких осіб раніше повідомляли у Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Керівництво партії стверджує, що в листі від НАЗК були названі фізособи, які сплачували внески, не ліквідувавши при цьому податкову заборгованість. Згідно чинному законодавству, партія не може приймати внески від цих осіб, а також має повернути гроші протягом трьох днів після того, як даний факт був встановлений. Таким чином, Об’єднання «Самопоміч» повернуло всі внески в зазначений період часу.

Один з юристів партії Любомир Федюк пояснив, що через наявність недоліків в існуючому законодавстві, у осіб, які здійснюють внески, а також у партії, яка їх приймає, немає можливості встановити наявність податкової заборгованості у процесі внеску. Крім цього, у національному агентстві з питань протидії корупції не розглядають права фізосіб оскаржити наявність заборгованості.

Федюк наполягає, що навіть заборгованість у двісті гривень створює великі проблеми для людей, які бажають зробити внесок. При цьому, люди можуть навіть не здогадуватися про наявність заборгованості, оскільки, на сьогоднішній день, все ще не існує процедури, за допомогою якої, люди змогли б перевірити наявність податкової заборгованості, крім цього, жодних ініціатив щодо створення такої процедури не надходило.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*