ЄС посилить контроль за видачею «золотих паспортів»

фото: i2.wp.com

Єврокомісар з питань юстиції Віра Юрова повідомила про те, що до вересня поточного року Єврокомісія підготує нові правила, згідно з якими можна буде отримати громадянство країни, що входить до Європейського Союзу. У своїй заяві Юрова зазначила, що необхідно більш детально розглядати кандидатури вихідців з третіх країн, тим самим обмежуючи можливість отримання громадянства небажаними особами.
В Єврокомісії висловили стурбованість з приводу так званих «золотих паспортів». У багатьох країнах Європейського Союзу їх видають в тому випадку, якщо людина інвестувала мільйони в економіку країни або придбала нерухомість на встановлену суму. Юрова зазначила, що за останні роки кількість виданих «золотих паспортів» значно збільшилася, що є загрозою для внутрішньої безпеки ЄС.
На думку Юрової, видача «золотих паспортів» і довгострокових віз на підставі фінансових вкладень може спровокувати зростання злочинності в країнах Європейського Союзу. В першу чергу це торкнеться економічної сфери, оскільки збільшиться кількість фінансових махінацій.
У своїй заяві Юрова згадала Кіпр, де громадянство можна отримати в разі покупки нерухомості на 2 млн євро, при цьому навіть не проживаючи на острові.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*