Європа зіткнулася з дефіцитом овочів

фото: www.capital.ua

У Європейській асоціації виробників фруктів і овочів заявили про те, що в результаті аномальної спеки виникли серйозні проблеми в овочевому секторі. Екстремальна висока температура повітря призвела до того, що майже весь урожай на полях висох, а це в свою чергу вплинуло на роботу підприємств, які спеціалізуються на переробці овочів.
Експерти відзначили, що найбільші втрати зафіксовано в Польщі, Франції, Німеччині, Нідерландах, Угорщині та Великобританії.

Представники асоціації відзначили, що нинішню овочеву кризу в Європі можна назвати однією з наймасштабніших за останні 40 років. Різке підвищення температури повітря, зафіксоване в липні, спровокувало зниження врожайності і як наслідок призвело до значних економічних втрат. Через те, що на переробні підприємства потрапляє недостатня кількість свіжих овочів, сектор замороженої і консервованої продукції зіткнувся з низкою серйозних проблем.
Більш за все скоротився урожай гороху, цибулі, кабачків та шпинату. За словами представників асоціації, дефіцит овочів не вплине на вартість відповідної продукції.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*