Політолог прокоментував чисельність української делегації до Грузії

фото: ak-ters.com.ua

Український політолог Максим Погребинський зазначив дуже низький рівень української делегації, яка вирушила на заходи, присвячені десятиріччю війни в Грузії. Зокрема, він заявив, що «відпустки ніхто не відміняв».

Погребинський нагадав, що український президент вже повернувся до роботи зі своєї короткої відпустки, хоча, цілком імовірно, що він ще раз відправиться на відпочинок. Він додав, що приїзд президента України готують заздалегідь, тому він не міг не приїхати. Погребинський також вважає, що інші політики не поїхали у складі делегації до Грузії тільки тому, що вони, швидше за все, вирушили у відпустку.

Експерт також звернув увагу на те, що така низька чисельність української делегації до Грузії зовсім не має відношення до того, що в країні прийняли рішення про зміну політичного курсу, який тепер спрямований на пошуки зіткнень з Росією.

Раніше повідомлялося, що кількість членів української делегації у Тбілісі назвали нонсенсом.

Професор Грузинсько-американського університету Сосо Цинцадзе заявив, що такі дії свідчать про те, що відносини країн ніяк не можуть стабілізуватися з тих пір, як Україна прийняла у себе колишнього грузинського голову Саакашвілі.

Нагадаємо, що у вівторок голова російського уряду Дмитро Медведєв пояснив, чому танки з РФ так і не увійшли в Грузію під час «П’ятиденної війни» 2008 року. Він також розповів, що може бути приводом для початку нового конфлікту в регіоні.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*