«Опозиційний блок» закликав G7 захистити виборчі права українців

фото: www.bystricoviny.sk

У прес-центрі партії «Опозиційний блок» повідомили, що представники політичної сили звернулися до послів країн «Великої сімки» із закликом захистити виборчі права українських громадян, у тому числі і внутрішньо переміщених осіб на президентських і парламентських виборах, що пройдуть вже наступної весни. У зверненні зазначається, що на сьогоднішній день чисельність ВПО складає більше півтора мільйона.

У тексті звернення зазначено, що згідно з Конституцією, всі жителі України мають виборчі права. Вони мають право брати участь у президентських і парламентських виборах, а також у виборах місцевої влади. Але на даний момент, переселенці позбавлені можливості реалізовувати свої виборчі права.

У прес-центрі партії відзначають, що зараз нардепи вже підготували законопроект, який передбачає надання всім українським громадянам, в тому числі і внутрішнім переселенцям, можливість проголосувати на майбутніх виборах. Але при цьому законопроект ще не розглядався ні на одному з засідань ВРУ.

Представники «Опозиційного блоку» в листі до послів висловили надію, що ця інформація потрапить до лідерів держав, які згодом дадуть публічну оцінку обмеженням демократичних прав українських громадян. Також представники політсили сподіваються, що це питання ще буде обговорюватися на спільних зустрічах лідерів «Великої сімки» і представників української влади.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*