Нардеп розповів про наслідки припинення сполучення з Росією

фото: news.google.com

Народний депутат України Ігор Мосійчук заявив про те, що в разі припинення залізничного сполучення з Росією, Україна неодмінно зіткнеться з економічним колапсом. Нардеп зазначив, що в першу чергу від цього постраждають громадяни України, які на даний момент знаходиться в Росії на заробітках.

На думку Мосійчука, той факт, що частина українців виїхали працювати в РФ, не дає права державі позбавити їх можливість повернутися на Батьківщину. Якщо проект щодо припинення залізничного сполучення з Росією буде підписано найближчим часом, то частина тих, хто виїхав, опинитися в скрутному становищі.

Дана ініціатива, на думку нардепа, є загрозою для економіки України, яка сьогодні знаходиться на порозі кризи. Мосійчук назвав український уряд «жебраками», які в разі обвалу економіки навряд чи зможуть стабілізувати ситуацію в країні. Як вважає нардеп, перед прийняттям такого відповідального рішення уряд повинен порадитися з підприємцями, представниками бізнесу або винести дане питання на загальне обговорення.

У свою чергу заступник постпреда президента України в Криму Ізет Гданов запропонував припинити автобусне сполучення з Росією, як доповнення до проекту міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*