Кабмін ініціює підвищення пенсій

фото: news247.com.ua

Восени планується підвищення пенсійних виплат, але наскільки, поки невідомо. В Уряді повідомили, що ініціював підвищення віце-прем’єр з питань соцполітики Павло Розенко.

Експерти розповіли, що підвищення пов’язано з виборами і пройде в кілька етапів, оскільки на першому піднімуть на 14-22 гривні, але таке мінімальне збільшення може негативно позначитися на виборах.

До кінця поточного року Кабмін внесе поправки в законопроект і підніме пенсійні виплати людям з великим страховим стажем.

Павло Розенко зазначив, що уряд має подбати про малозабезпечених пенсіонерів, оскільки багато людей з великим стажем отримали маленькі надбавки в жовтні 2017 року.

Голова Українського аналітичного центру Олександр Охріменко прокоментував дану ситуацію. Він вважає, що бачимої зміни підвищення пенсій не дасть, оскільки торкнеться невеликої частини пенсіонерів.

Експерт відзначає, що різниця між пенсіями настільки істотна, тому що в часи СРСР люди в колгоспах отримували менше, ніж середня зарплата по державі.

Охріменко припускає, що підвищення є частиною передвиборчої компанії і варто очікувати, що, всупереч заявам Гройсмана, гроші в бюджеті знайдуться, і Порошенко підніме пенсії, чим підвищить свій рейтинг серед людей пенсійного віку.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*