Мінсоцполітики відзвітувало по нещасним випадкам на виробництві

фото: sprotyv.info

Згідно інформації, наданої прес-центром Міністерства соціальної політики, тільки за перше півріччя поточного року на виробництвах країни відбулося 2385 нещасних випадків, які забрали життя 173 чоловік. У Міністерстві також стверджують, що за перші шість місяців поточного року чисельність таких інцидентів на українських виробництвах знизилася на 4,2%.

За даними міністерства відомо, що по всій країні найбільше інцидентів на виробництві зареєстровано в Дніпропетровській області, на яку припадає 14% всіх випадків, далі йде Донецька, в якій зафіксовано 12,5% випадків, в той час як в Києві – 8,9%. На ці регіони припадає 35,4% людей, які отримали виробничі травми від загального числа випадків по країні.

У прес-центрі підкреслили той факт, що згідно з звітами найчастіше виробничі травми отримували представники таких робочих спеціальностей як водій, гірник очисного забою та прохідник.

Більшу частину причин таких виробничих випадків складають саме організаційні — це недотримання інструкцій з охорони праці, порушення посадових обов’язків, а також недотримання техніки безпеки.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*