На Одещині припинено контрабанду зерна

фото: odessa.online

Українські прикордонники спільно з податковою поліцією і департаментом боротьби з контрабандою зупинили нелегальне транспортування пшениці, загальна вартість якої складає 1,2 мільйона доларів.

За інформацією ДПС відомо, що пшеницю збиралися експортувати через КПП, який розташований на території Одеської області.

На підставі цього співробітники митної служби уклали протокол у відповідності зі статтею 483 Митного кодексу України. Товар забрали і направили на збереження.

На сьогоднішній день все ще обговорюється внесення випадку в перелік досудових розслідувань на підставі статті 205 КК України. Згідно з цією статтею, зловмисникам передбачено штраф на суму від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних дохідних мінімумів або позбавлення волі до трьох років.

Водночас з цією подією в Одесі скоротили Громадський бюджет, який розрахований на втілення проектів, пропонованих населенням, в два рази. Якщо раніше на реалізацію проектів відводилося сто мільйонів гривень, то тепер – п’ятдесят. Таке розпорядження було підписане ще в неділю мером міста Геннадієм Трухановим.

Відомо, що всього було двадцять два проекту для реалізації, які запропонували мешканці міста та громадські організації. Кожен з цих проектів був відібраний і пройшов через голосування. Сума кожного з цих проектів різна, вона варіюється від ста тисяч до півтора мільйона гривень.

За версіями ЗМІ відомо, що можливою причиною такого рішення стало скорочення доходів в бюджет від прибуткових податків. До того ж, кошти на спонсорування даних проектів повинні були виділятися з коштів, які надходять у міський бюджет завдяки перевиконанню плану за даними надходженнями.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*