Стали відомі подробиці «рейдерського захоплення» в університеті «Україна»

фото: www.ukrinform.ua

У прес-службі поліції Києва повідомили про те, що люди, які зайшли в університет «Україна» і пред’явили права на один з корпусів будівлі, виявилися представниками нового власника даного приміщення. Згідно з документами, які надали «рейдери», корпус є власністю ТОВ «О» з 2017 року.
Повідомлення про те, що один з корпусів університету «Україна» захоплено, надійшло в поліцію 7 серпня. Група невідомих людей в масках заблокувала роботу частини університету і заявила про те, що даний корпус належить новому власнику. Співробітникам поліції, які прибули на місце інциденту, вдалося поговорити з обома сторонами. В ході розмови з «рейдерами» з’ясувалося, що 21 листопада 2017 року частина будівлі університету перейшла у власність ТОВ «О». Правоохоронців ознайомили з відповідною документацією.
Виходячи з отриманих даних, університет «Україна» у 2008 році взяв кредит в банку, а в якості застави передав частину будівлі. У 2017 році кредит так і не було погашено, в зв’язку з чим, банк продав закладену частину будівлі ТОВ «Ф». В цьому ж році ТОВ «Ф» передало корпус у володіння ТОВ «О», яке з того часу є його законним власником.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*