У Києві художники захопили будівлю, де планують проводити виставки

фото: img.the-village.com.ua

Київські активісти, які за сумісництвом є художниками, захопили будівлю на Рейтарській 8-Б. За словами активістів, у такий спосіб вони хотіли привернути увагу влади і громадськості до того, що цю будівлю було незаконно куплено фірмою «Георгіївський Резиденс».
Раніше за цією адресою знаходився арт-центр Educatorium. Після зміни власника і несплати оренди за приміщення, арт-центр закрився. У поліції встановили, що будівлю викупила фірма «Георгіївський Резиденс», але зробила це не відповідно до закону. Замість того, щоб придбати приміщення за ринковою ціною, нові власники купили будинок на 4 млн гривень дешевше. Після того, як було встановлено даний факт, будівля на Рейтарській 8-Б є речовим доказом у справі про незаконне відчуження майна.
Активісти повідомили, що мають намір залишатися в будівлі, поки суд не винесе рішення по цій справі. За цей час художники планують провести виставки в знак протесту проти забудови історичного центру Києва. Активісти висловили бажання створити арт-школу сучасного мистецтва.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*