Нацбанк України не має наміру компенсувати дефіцит бюджету

фото: www.stockworld.com.ua

Станом на серпень 2018 року зафіксовано, що баланс державного бюджету України скоротився до 2 млрд гривень. Даний показник є найнижчим за останні чотири роки. На думку представників Нацбанку, проблему з нестачею фінансування можна буде вирішити тільки в тому випадку, якщо українська влада домовитися з МВФ про реалізацію програми економічної допомоги.

Заступник Голови Національного банку України Дмитро Сологуб зазначив, що джерел фінансування, які могли б компенсувати дефіцит бюджету, недостатньо. Україна могла б розраховувати на міжнародну допомогу, але поки не підписано договір з МВФ і не виконані відповідні умови, це неможливо. Сологуб підкреслив, що Нацбанк не має наміру заповнювати прогалини у фінансуванні, оскільки на даний момент знаходиться в скрутному становищі.

У Міністерстві фінансів переконані, що приводу для занепокоєння немає, оскільки договір з МВФ мають намір підписати найближчим часом. Після цього Україна отримає черговий транш в розмірі 1,9 млрд доларів і зможе продати свої державні боргові зобов’язання в розмірі 2 млрд доларів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*