Експерти вважають «справу Манафорта» загрозою іміджу Порошенко

фото: crisis.in.ua

Американський політконсультант Рік Гейтс на судовому засіданні заявив, що Пол Манафорт надавав послуги нинішньому президенту України і після 2014 року, інформує The New York Time.

В Адміністрації Президента повідомляють, що Порошенко ніколи не мав зв’язків з Манафортом або його співробітниками. Один з політтехнологів Порошенко в 2014 році Ігор Гринів розповів, що один раз відбулася зустріч з працівниками Манафорта і вона тривала 3 години. Гринів додав, що вони не прийшли до результату, оскільки Манафорт не зрозумів, що Україна змінилася в 2014 році.

Політолог Павло Рудяков припустив, що якщо США оголосять деталі співпраці між Порошенком і Манафортом, стане ясно, що виборча компанія не мине для нього вдало. Політолог Руслан Бортнік підкреслив, що оприлюднення цієї інформації дасть зрозуміти політикам США, що Порошенко нічим не відрізняється від Януковича.

Рудяков зазначає, що зараз Порошенко намагається не коментувати інформацію по справі Манафорта, оскільки півтора роки тому подібна тактика спрацювала.

Бортнік підкреслив, що прізвище Порошенко не дарма прозвучало у справі Манафорта, оскільки Україна має значний вплив на його результат. Бортнік припустив, що Порошенко згадали, щоб дати йому знак, що не треба розвивати судовий процес, а то президент сам від нього постраждає.

Екс-депутат ВР Андрій Артеменко, якого президент позбавив громадянства, заявив, що в період президентської компанії опублікує низку інформації проти Порошенко, яка його дискредитує.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*